Služby

Skenování

Skenování

Výkresy u vás vyzvedneme, není třeba žádná příprava. Před samotným skenovaním je vyndáme z desek a rozložíme pro zpracování v průjezdovém nebo knižním skeneru, případně pomocí podavače. Poškozené nebo citlivé dokumenty vkládáme do folie nebo je skenujeme na bezdotykovém zařízení. Po skenování dokumenty složíme, vrátíme do těch správných desek a přivezeme vám je zpět v původním stavu. Výstup získáte dle dohody ve formátu PDF, TIFF či JPEG v rozlišení vhodné pro budoucí práci či archivaci, tedy od 300 do 600 dpi.

Digitalizace

Digitalizace

Soubory pojmenujeme podle vašich potřeb, nejčastěji se použije název výkresu z rozpisky či název technické zprávy. Opatříme je dodatečnou informací ve formě metadat pro indexaci a tedy snadné vyhledávání v aplikaci PlanRoom. Připojíme potřebné štítky či hashtagy, aby pro vás bylo třídění výkresů jednoduché a přehledné.

Elektronická archivace

Elektronická archivace

Váš původní fyzický archiv projektové dokumentace teď existuje v elektronické verzi. Místo hledání v policích archivu budete mít dokumenty přehledně uspořádané v aplikaci PlanRoom. Jedním kliknutím vyberete dokumety na základě typu projektu nebo přiřazeného štítku či hashtagu. Silnou zbraní PlanRoomu je vyhledávání díky kvalitní indexaci dokumentů. K ruce vám bude pokročilý prohlížeč uložených souborů, pomocí kterého si pohodlně přiblížíte jakýkoli detail na výkresu. Určitě se vám bude hodit možnost sdílení výkresů k nahlédnutí či ke stažení - na základě opravnění od správce.

Tisk

Tisk

Tisk dílčích dokumentů nebo i celého stavebního projektu si snadno objednáte přímo v aplikaci PlanRoom. Tisky si pak můžete sami vyzvednout ve kterékoli pobočce Copy General nebo vám je přivezeme následující pracovní den na libovolnou adresu. A když to hodně spěchá, v Praze, Brně a Plzni doručujeme expresně ještě ten samý den.

Dovedete si představit, že tohle všechno můžete využít?
Líbí se vám to, ale máte otázky?

Napište nám