PlanRoom od Copy General

Copy General není v práci s velkoformátovými výkresy žádným nováčkem. Tiskové služby poskytuje projektantům už od roku 1994. Brzy přišly na řadu i služby v oblasti skenování a digitalizace výkresů a dnes Copy General dokáže svým klientům zajistit kompletní Document Management.

"PlanRoom je ucelenou řadou služeb poskytovaných společností Copy General. Vybrali jsme do něj přesně to, co si doba, legislativa i naši klienti žádají. Vytvořili jsme tak promyšlený balíček služeb, které do sebe zapadají jako dílky skládačky."

Státní instituce, krajské i obecní úřady, ale i soukromé firmy stále uchovávají nemalé množství papírových dokumentů. Jsme přesvědčeni, že tou správnou cestou je jejich digitalizace. A to nejen z pohledu ekologie, ale i bezpečnosti dat a komfortu uživatelů. Nicméně "archivace" elektronických dokumentů v několika adresářích na počítači zaměstnance úřadu, v lepším případě na lokálním či cloudovém serveru, rozhodně nesplňuje naše představy o digitálním úložišti 21. století.

Proto je tu PlanRoom

Na území České republiky máme několik center, která jsou vybavena velkoplošnými skenery WideTek a obsluhována zkušenými kolegy. Jsme tak schopni skenovat a digitalizovat velké množství papírové dokumentace najednou. Tyto kapacity pak dokážeme v případě potřeby během týdne zdvojnásobit.

Skenování je ale jen začátek. Zásadní moment přichází, když k obrazové části dokumentů připojíme metadata, popisky sloužící ke správné kategorizaci a vyhledávání. Máme bohaté zkušenosti s tím, jak budovat rozsáhlá úložiště a jak pracovat s verzemi dokumentů i s uživatelskými právy tak, aby později každý (kdo má oprávnění) snadno našel, co potřebuje.

Díky Copy General, který je partnerem bank, pojišťoven i telekomunikačních společností, disponuje PlanRoom také silnou infrastrukturou pro zpracování a ukládání dat. Certifikace bezpečného nakládání s daty je pro nás samozřejmostí.

Ostastní služby CG: www.copygeneral.cz/pro-projektanty-a-architekty

Zjednodušte si život s projektovou dokumentací

Napište nám